317. Giorgio de CHIRICO

600.00

GŁOWA KONIA, 1969

Akwaforta kolorowana, papier; 34,5 x 25 cm (kompozycja), 50 x 60 (arkusz)
Sygnowany ołówkiem p.d.: G. di. Chirico; ołówkiem pod ryciną: (colorata a mano) P. A.; sucha pieczęć: G de C
Oprawiona
Certyfikat

Aukcja229, 03.02.2024