Mieczysław SAAR

1,758.76

PEJZAŻ ŁÓDZKI Z KOŚCIOŁEM ŚW. TERESY, 1961

Olej, pilśnia; 49,5 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Saar M / 61 r.
Na odwrocie nalepka wystawowa Centralnego Biura Wystaw Artystycznych, oddział w Łodzi z opisem pracy
Obraz wystawiany: CBWA oddział w Łodzi, 1961