400.00 zł
PEJZAŻ Z PLATFORMĄ, 1966
Olej, tektura; 35,7 x 25,5 cm
Sygnowany d.: 1966 / Pejzaż z platformą. Szemioth
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 800
Aukcja 222, 13.05.2023