033. Kazimierz SZEMIOTH

400.00

PEJZAŻ Z PLATFORMĄ, 1966

Olej, tektura; 35,7 x 25,5 cm

Sygnowany d.: 1966 / Pejzaż z platformą. Szemioth

Cena wywoławcza 400

Estymacja 600 – 800

Aukcja 222, 13.05.2023