ŚWIĘTY HIERONIM, XVII / XVIII w.

12,000.00

Olej, płótno dublowane; 110 x 147 cm

Pochodzenie: w XIX w. podarowany przez wdzięczna za uratowanie życia pacjentkę lwowskiemu lekarzowi Janowi Rosnerowi. Potem własność jego syna profesora Witolda Rosnera, który po wojnie przeniósł się ze Lwowa do Gdańska zabierając ten obraz.

Aukcja 228, 16.12.2023