114F. Wojciech KOSSAK

40,000.00

UŁAN I DZIEWCZYNA, 1936

Olej, sklejka, 48,5 x 51 cm
Sygnowany p.d.: Wojciech Kossak / 1936

Przedstawiony jest żołnierz 3 Pułku Ułanów Śląskich

Cena wywoławcza 40000

Estymacja 60000 – 70000

Aukcja 229, 03.02.2024