395. Juliusz HOLZMÜLLER

800.00

PEJZAŻ Z OBOZOWISKIEM

Akwarela, gwasz, papier; 35,5 x 47,5 cm

Sygnowany p.d.: Juliusz Holzmüller

Cena wywoławcza 750

Estymacja 1200 – 1500

Aukcja 227, 18.11.2023