297. J. KOSIŃSKI

800.00

PEJZAŻ Z SANIAMI, XIX / XX w.

Akwarela, papier; 17 x 30,5 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: J. Kosiński

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1500 – 1800