018. Władysław CHMIELIŃSKI

18,000.00

PROCESJA NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU, przed 1939

Olej, płótno; 45,5 x 70,5 cm

Sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński

Na odwrocie stempel: Obrazy – kupno i sprzedaż / Antoni Parkot / W-wa Al. Jerozolimskie 27

Cena wywoławcza 15000

Estymacja 20000 – 25000

Aukcja 222, 13.05.2023