557. Adam BUNSCH

900.00

MARTWA NATURA Z DZBANKIEM I MUSZLĄ

Olej, płótno dublowane; 66,5 x 50 cm

Cena wywoławcza 900

Estymacja 1600 – 2000

Aukcja 232