371. Fiodor Andriejewicz BRONNIKOW – przypisywany

3,000.00

CHRYSTUS I UCZNIOWIE NA BRZEGU JEZIORA GENEZARET

Olej, płótno dublowane; 70,5 x 98 cm

Cena wywoławcza 3000

Estymacja 4000 – 5000