556. Adam BUNSCH

900.00

MARTWA NATURA Z MUSZLĄ I SKRZYDLATĄ FIGURKĄ

obraz wystawiany: Salon Stowarzyszenia Artystów, Poznań, Plac Wilhelmowski 14 Olej, płótno; 51,5 x 36,5 cm Na odwrocie nalepka Salonu Stowarzyszenia Artystów – z Poznania, Plac Wilhelmowski 14 z opisem pracy

Cena wywoławcza 900

Estymacja 1600 – 2000