1,507.51 zł
MARTWA NATURA Z MUSZLĄ I SKRZYDLATĄ FIGURKĄ
obraz wystawiany: Salon Stowarzyszenia Artystów, Poznań, Plac Wilhelmowski 14 Olej, płótno; 51,5 x 36,5 cm Na odwrocie nalepka Salonu Stowarzyszenia Artystów – z Poznania, Plac Wilhelmowski 14 z opisem pracy