299. WAZA BUCCHERO NERO, Anglia, Wedgwood, pocz. XIX w.

2,800.00

Ceramika, aplikacje imitujące brąz, złocenie, wys. cłk. 26,5 cm

Stopa mocowana na śrubę

Sygnowana wyciskiem: J; Wedgwood

Cena wywoławcza 2800

Estymacja 4500 – 5000