470. WIECZNA LAMPKA, Niemcy, Berlin, Eugen Marcus, pocz. XX w.

1,500.00

Srebro, próba 900, waga 245 g, 46,5 cm, śr. 11 cm
Puncowanie: Eugen Marcus / ME 900 półksiężyc, korona
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 223, 17.06.2023