ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, le Chaux-de-Fonds, Germinal, pocz. XX w.

600.00

Złocony, śr. śr. 46 mm, złocona dewizka
na kopercie:Sygnowany na kopercie: L / FG / EG / Germinal / Plaque or garanto 10 ans / 1576 / 71946; na mechanizmie: Germinal 16 jewels 4 adj.