ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Zenith, po 1907

720.00

Srebrny, złocony, wewn. koperta srebrzona, śr. 52 mm
Sygnowany na tarczy: Zenith; na kopercie: 0,800 / Zenith / pardwa / 3074603 / 6461; Grand Prix Paris 1900 / Medaille d’or Geneve / ancre / le ve es visibles doble plateau / 16 rubis / balancier compense / spiral Breguet; na mechanizmie Zenith 2385095