038. Włodzimierz NAŁĘCZ

5,000.00

STUDIUM MORZA

Olej, tektura; 16 x 39 cm
Sygnowany ołówkiem na odwrocie: Włodzimierz Nałęcz / Studium morza
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 4000 – 5000

Aukcja 223, 17.06.2023