5,000.00 zł
STUDIUM MORZA
Olej, tektura; 16 x 39 cm
Sygnowany ołówkiem na odwrocie: Włodzimierz Nałęcz / Studium morza
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 4000 – 5000
Aukcja 223, 17.06.2023