029. Stanisław PODGÓRSKI

2,000.00

PRZEŁOM DUNAJCA

Olej, tektura; 33,5 x 49,5 cm
Sygnowany l.d.: S. Podgórski
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 3000 – 3500

Aukcja 223, 17.06.2023