038. Michał STAŃKO

4,000.00

REDYK

Olej, tektura; 49 x 92 cm
Sygnowany p.d.: MStańko

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 5500 – 6000

Aukcja 227, 18.11.2023