Adam SETKOWICZ

2,880.00

WŁOŚCIANIE POD KRAKOWSKIMI SUKIENNICAMI

Akwarela, papier; 40 x 27 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz