Bronisław KOPCZYŃSKI

2,261.27

RATUSZ W TARNOWIE, 1923

Akwarela, papier; 46 x 34 cm

Sygnowany p.d.: ~Br. serce Kopczyński~ ~Tarnów.1923.

Na odwrocie nalepka wystawowa z 1923 r. opisem pracy