KUBEK Z MONOGRAMEM BR, Niemcy, Berlin, W. Schwechten, ok. 1900

720.00

Srebro, próba 800, waga 70,8 g, wys. 9,3 mm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800; S