KUBEK Z KWIATAMI, Polska, Warszawa, Gustaw Radke, 1908-1916

1,800.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocony, waga 145,5 g, wys. 8,2 cm

Puncowanie: ι, głowa w kokoszniku, 84; GR