243. ETUI NA CYGARO, Rosja, Petersburg, ok. 1870

1,200.00

Srebro, wewnątrz złocone, waga 46 g, dł. 13 cm

Puncowanie: 84; skrzyżowane kotwice i berło; JAL

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1200 – 1400

Aukcja 222, 13.05.2023