Tribuzio LORENZO SANCHEZ

4,710.98

PEJZAŻ Z KUBAŃSKI Z PINAR DEL RIO, 1980

Olej, płótno naklejone na pilśnię; 42 x 58,5 cm

Sygnowany p.d.; T. Lorenzo / 1980

Na odwrocie dedykacja autorska: Para Anna con cariños demary y Lorenzo / P. del. Rio. Cuba 6 1981