320. KAPLICA WILHELMA TELLA NAD JEZIOREM CZTERECH KANTONÓW, poł. XIX w.

2,300.00

Wg. Franza Niklausa Königa
Olej, płótno; 48 x 62 cm

Cena wywoławcza 2300

Estymacja 3000 – 4000