Colestin BRÜGNER

3,600.00

PARA PEJZAŻY GÓRSKICH Z WIEŻĄ

Olej, płótno dublowane po 13,5 x 20,5 cm
Sygnowane p.d.: Brügner

Niemiecki pejzażysta i marynista, czynny w Berlinie. Tworzył obrazy o niewielkich formatach, inspirowane siedemnastowiecznym malarstwem holenderskim. W latach 1854-1866 uczestniczył w wystawach w berlińskiej Akademii Sztuk Pięknych, prezentując m.in. pejzaże zimowe.