SOSJERKA, Francja (?), naśladownictwo Sevres, XVIII w.

720.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne (kwiaty), złocenie; 9 x 18 x 17 cm

Sygnowana kobaltem naszkliwnie: splecione litery L cyframi 6 nad i wewnątrz i literą Z pod