FILIŻANKA Z HERBEM RODZINY JACKSON, naśladownictwo Korca, XIX w.

600.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 9 cm

Sygnowana czarną farbą naszkliwnie: Korzec

Stan: w dnie pajęczynowe pęknięcie