Sławomir SZEREDA

300.00

SYNOWIE DE-DIEGA, 1990

Akwaforta, akwatinta barwna, papier; 38,5 x 24,7 cm (odcisk płyty)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Synowi De-Diega 17/100 imp SSzereda 90

Oprawiona