300.00 zł
SYNOWIE DE-DIEGA, 1990
Akwaforta, akwatinta barwna, papier; 38,5 x 24,7 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Synowi De-Diega 17/100 imp SSzereda 90
Oprawiona
Archiwum