Sławomir SZEREDA

300.00

STADNINA II, 1986

Akwaforta, akwatinta barwna, papier; 20 x 13 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Stadnina II e/a imp Szereda 86

Oprawiona