104A. Zdzisław LACHUR

4,400.00

POEZJA MIŁOŚCI, 1993 -1995

Olej, technika własna, sklejka; 71 x 64

Sygnowany p.d. Z LACHUR, na odwrocie sygnowany, opisany, dedykacja: Dla Igora i Kasi w dniu Rocznicy Ślubu 2000 ZLachur

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 6000 – 7000

Aukcja 221, 01.04.2021