Sławomir SZEREDA

300.00

ZAKAZ WJAZDU, 1989

Akwaforta, akwatinta, papier; 23,5 x 17 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Zakaz wjazdu e’a imp SSzereda 89

Oprawiona