035. Adam SETKOWICZ

3,000.00

TRZECH MYŚLIWYCH PRZY OGNISKU I SANIACH

Akwarela, papier; 17 x 33 cm

Sygnowany l.d.; A. Setkowicz

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 – 3500

Aukcja 221, 01.04.2023