KUBEK ŚLĄSKIEGO KLUBY AUTOMOBILOWEGO, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gbr. Kühn, 1907

720.00

Srebro, próba 800, wewnątrz złocony, waga 67,3 g, wys. 8, śr. 5,2 cm

Puncowanie: 800, jednorożec, półksiężyc, korona

Wyryte: orzeł śląski z napisem wokół: Schlesischer Automobilclub; Schnitzeljagd d. 10.11.07