PARA KUBKÓW Z HERBEM WROCŁAWIA, Śląsk, Wrocław, Julius Lemor, 1913

1,800.00

Nagroda uznania za udział w rajdzie do Świdnicy

Srebro, próba 800, wewnątrz złocone, waga 137,9, wys. 9,5 cm, śr. 5 cm

Puncowanie: Julius Lemor / Breslau / półksiężyc, korona, 800, JAL

Wyryte: Zu Erinnerung an die Fahrt nach Schweidnitz um 30. März 1913; Anerkennungs-Preis Schnitzeljagd 9.XI.13.