ŻARDINIERA, Saksonia, Miśnia, 1750-1770

4,800.00

Porcelana, relief neubrandenstein, farby naszkliwne (niemieckie kwiaty i owady), złocenia; 13,5 x 36 x 22 cm

Sygnowana kobaltem: skrzyżowane miecze

Stan zachowania: szczerba na krawędzi