052. ŻNIWIARKA (DEMETER), ok. 1930

15,000.00

Malarz polski

Olej, sklejka 117 x 181 cm

Sygnowany p.d.: Woj

Panneaux dekoracyjne w stylu Wacława Borowskiego. Bilskie wystrojowi kawiarni Ziemiańska w Warszawie jego autorstwa.

Cena wywoławcza 10000

Estymacja 12000 – 15000

Aukcja 220, 04.03.2023