CZTERY ŁYŻECZKI DO LODÓW, Niemcy, Pforzheim, Lutz & Weiss, pocz. XX w.

720.00

Srebro, waga 35 g, dł. 19 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 835, S LW