KOMPLET SZTUĆCÓW wz. chippendale, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann, poł. XX w.

6,000.00

Srebro, próba 800, stal nierdzewna (ostrza noży), waga bez noży 891 g

4 łyżki (18,5 cm), 11 widelców (18 cm). 10 łyżeczek (14 cm), 7 widelczyków (14,5 cm), 9 noży (21 cm), 7 nożyków (17 cm), razem 48 sztuk

Puncowanie: Bruckmann, półksiężyc, korona, 800, orzeł