Bronisław KARPIŃSKI

1,255.79

RÓŻE W NIEBIESKIM WAZONIE, 1992

Olej, płótno; 70,5 x 50 cm

Sygnowany p.d.: Karp 92

Na odwrocie: Bronisław Karpiński / Róże / płótno olej 50 x 70 / Warszawa 1992