1,255.79 zł
RÓŻE W NIEBIESKIM WAZONIE, 1992
Olej, płótno; 70,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Karp 92
Na odwrocie: Bronisław Karpiński / Róże / płótno olej 50 x 70 / Warszawa 1992