129. ODZNAKA, DZIESIĘCIOLECIE BEZPIECZEŃSTWA, Polska, Warszawa, Wiktor Gontarczyk, 1925

2,400.00

Tombak srebrzony, biała i niebieska emalia; 58 x 50 mm, dwuczęściowa, mocowana na wąsy; kontra, słupek

Stan zachowania: ubytki emalii, brak nakrętki

Odznaka honorowa i pamiątkowa przysługiwała wszystkim którzy rozpoczęli służbę bezpieczeństwa publicznego między 5 a 15 sierpnia 1915 r. lub w straży obywatelskiej w Wilnie 18 września 1915 r.

Cena wywoławcza 600

Estymacja 800 – 900

Aukcja 218; 17.12.2022