20,000.00 zł
KOŚCIÓŁ ŚW. WAWRZYŃCA W ROTTERDAMIE, XVIII w.
Olej, płótno dublowane; 101 x 123,5 cm
Sygnowany śr. d.: AD
Cena wywoławcza 20000
Estymacja 35000 – 40000
Katalog Aukcyjny