105. Malarz holenderski

20,000.00

KOŚCIÓŁ ŚW. WAWRZYŃCA W ROTTERDAMIE, XVIII w.

Olej, płótno dublowane; 101 x 123,5 cm

Sygnowany śr. d.: AD

Cena wywoławcza 20000

Estymacja 35000 – 40000