Malarz ze szkoły Cuzco, Peru

2,640.00

SEÑOR DE LOS TEMBLORES, XVII w.

Olej, płótno naklejone na deskę; 116 x 92 cm

Wystawiany, reprodukowany: Göteborgs Auktionsverk, Konst-och Antikvetitetauktion Hösten 1984, lot 511