CHRONOMETR OKRĘTOWY, Szwajcaria, Zenith, poł. XX w.

10,800.00

Obudowa drewniana z przeszklonym wieczkiem i metalowymi uchwytami; 15 x 14,5 x 14,5 cm

Mechanizm mocowany żyroskopowo, śr. 88 mm

Sygnowany na tarczy: Chronometre / Zenith / 7139539 / Swiss