248. CHRONOMETR OKRĘTOWY, Szwajcaria, Locle, Ulysse Nardin, poł. XX w.

15,000.00

Obudowa drewniana, 19 x 19 x 19 cm; uchwyty metalowe, podwóje wieko, mocowanie mechanizmu żyroskopowe

Sygnowany na tarczy: Ulysse Nardin / Locle Suisse / 7228 / Swiss

Cena wywoławcza 15000

Estymacja 18000 – 20000