ODZNAKA 58 PUŁK PIECHOTY, oficerska wz 1929

4,800.00

Brąz srebrzony, emalia; 38 x 38 mm, słupek, firmowa nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk / Warszawa / Miodowa 19