ODZNAKA 25 PUŁK PIECHOTY wz 1928 podoficerska

3,600.00

Brąz srebrzony; 37 x 37 mm, słupek, firmowa nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk / Warszawa / ul. Miodowa No 19