1,100.00 zł
Malarz polski
Olej, tektura; 20,5 x 26,5 cm
Sygnowany l.d.: (…)ien w (…) / (…) 946
Cena wywoławcza 1100
Estymacja 1400 – 1500
Aukcja 217, 19.11.2022
Archiwum