033. PEJZAŻ Z WIERZBĄ

1,100.00

Malarz polski

Olej, tektura; 20,5 x 26,5 cm

Sygnowany l.d.: (…)ien w (…) / (…) 946

Cena wywoławcza 1100

Estymacja 1400 – 1500

Aukcja 217, 19.11.2022