800.00 zł
NAD MORSKIM OKIEM, 1972
Olej, płótno; 80,5 x 55 cm
Sygnowany p.d.: B. K(…)72
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200
Aukcja 216, 15.10.2022
Archiwum