Gustave BALENGHIEN

627.90

KWIATY W WAZONIE, 1929

Olej, płótno naklejone na tekturę; 45 x 40 cm

Sygnowany l.d.: G. Balanghien / 1929

Gustave BALENGHIEN

1892 – 1953

Belgijski postimpresjonista