627.90 zł
KWIATY W WAZONIE, 1929
Olej, płótno naklejone na tekturę; 45 x 40 cm
Sygnowany l.d.: G. Balanghien / 1929
Gustave BALENGHIEN
1892 – 1953
Belgijski postimpresjonista
Archiwum